Rafał Niedziałkowsk     190 MIN                1                        0

Mateusz Filip                   70 MIN                 0                        0

Mikołaj Konopacki         135 MIN                0                        0

Podsumowanie drużynowe:

Wszystkie drużyny rozegrały po 7 meczy ligowych.Tyko dwie drużyny nie przegrały ani jednego meczu. Huragan Zarzecze miał 5 zwycięstw i dwa remisy a my jako najlepsza drużyna 6 zwycięstw i remis. Nasza drużyna ma najlepszą obronę w lidze świadczy o tym to że w siedmiu meczach straciliśmy tylko 3 bramki. Trochę gorzej z napastnikami którzy nastrzelali 22 bramki i to dopiero 3 dorobek w lidze.Najwięcej- 31 bramek ma Huragan Zarzecze a 29 Jasiołka Szebnie jednak z nami te drużyny nie potrafiły wygrać.Nasza drużyna zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 19 punktów, drugą drużyną jest Huragan Zarzecze który zgromadził 17 punktów. Najwięcej minut w lidze zagrali z naszej drużyny Bartosz Bąk i Jakub Dutka mieli po 490 minut(największa ilość). Najwięcej bramek w naszej drużynie zdobył Dawid Ochałek- 4 bramki. Największe nasze zwycięstwo to 6:1 z Orłem Bieździedzą a najmniejszy rezultat to bezbramkowy remis z Huraganem Zarzecze.

Podziękowania dla wszystkich zawodników i trenerów za wkład w treningi. Ta liga przyniosła tego efekty. Mamy nadzieję że runda wiosenna będzie równie pełna sukcesów jak i ta.