Wygrana z Łężynami

Po ciężkim meczu wywozimy 3 punkty z ciężkiego terenu wygrywając z gaudium 3:1. Pierwszą bramkę zdobył Dawid Ochałek. Kolejną bramkę zdobył Dominik Ziomek i do przerwy było tylko 2:0. Nasi napastnicy i pomocnicy mieli bardzo dużo dogodnych sytuacji wystarczyło tylko oddać strzał po ziemi po długim rogu. Druga połowa była trudniejsza ale Szymon Bąk zdobył bramkę na 3:0. Nasi przeciwnicy zdobyli bramkę na 10 minut przed końcem po błędzie naszego stopera. W drugiej połowie znowu mogliśmy nastrzelać bramek jednak napastnicy nie pomyśleli. Końcowy wynik 3:1. Nadal zostajemy na pozycji lidera i bedziemy chcieli ją utrzymać do końca sezonu. Gratulujemy Wiktorowi Ochałkowi który zdobył 2 bramki dla drużyny juniorów.